Безоплатний онлайн курс для вчителів "НУШ: базова середня освіта"

Безоплатний онлайн курс для вчителів "НУШ: базова середня освіта"
НУШ 5-6 класи Дата: 01.10.2022

Коли ми проводили опитування батьків здобувачів освіти, які перебувають за кордоном, то виразно помітили найголовнішим результатом цього опитування, що позитивні відмінності інших освітніх систем, які відзначають батьки, практично точно моделюють концепцію Нової української школи, яку ми створюємо в Україні https://bit.ly/3pC0IWi

Цьогоріч навчання в Новій українській школі розпочали п’ятикласники, вони стали першопроходцями реформи НУШ у початковій школі. Тому дуже важливо та необхідно далі продовжувати цю реформу, забезпечити її безперервність і розвиток, а головне - робити це якісно, й дійсно змінювати українську освіту, не підмінюючи реформу лише її назвою. Освітній омбудсмен постійно підтримує реформу НУШ: https://bit.ly/3UGh7r8, https://bit.ly/3dS5oVW, https://bit.ly/3CiAyz2.  

Водночас для повноцінного та якісного впровадження реформи педагогічні працівники потребують навчального науково-методичного забезпечення: рекомендацій, курсів тощо. Про цю проблему зазначили 1705 осіб (21,1%) опитаних керівників та педагогічних працівників. Ми вже зверталися з такою пропозицією до органів влади: https://bit.ly/3QUdwmQ й хочемо знову звернути увагу, що наразі для педагогів розроблено недостатньо науково-методичного забезпечення щодо подальшого впровадження НУШ, потрібно здійснювати такі напрацювання далі. Адже будь-яка реформа - це складний і насичений процес, педагогам необхідно розуміти й мати інструментарій для її впровадження.  

Наразі для того, щоб сприяти впровадженню реформи НУШ у базову середню освіту та допомогти вчителям опановувати методики викладання згідно зі стандартами НУШ і відповідно підвищувати кваліфікацію вчителів середньої школи, був створений безоплатний онлайн курс «НУШ: базова середня освіта» https://bit.ly/3DmN6Gy. Він розроблений громадською спілкою «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та UNICEF Ukraine.

Взяти участь у курсі можуть:

✅ вчителі 5-6 класів, які в 2022-2023 н.р. працюватимуть у класах НУШ;

✅ вчителі, які прагнуть дізнатися більше про реформу, опанувати нові підходи та інструменти роботи з учнівством;

✅ керівники, які дбають про реалізацію реформи у своїх закладах освіти.

Під час курсу на прикладі 5–6-х класів керівники та педагогічні працівники опанують, зокрема:

☑️ типові освітні програми та базові навчальні плани;

☑️ вікові особливості когнітивних функцій мозку, здібності та пізнавальні функції дітей;

☑️ сучасні методи викладання предметів та оцінювання учнів відповідно до НУШ.

Тривалість навчання — два місяці. Дізнатися більше про курс та долучитися до нього можна за посиланням: https://bit.ly/3RXGUZI .

Нові матеріали курсу зʼявляються на платформі щопонеділка. У структурі кожного уроку є: відео, конспект і тест (також можуть бути уроки без обов’язкових тестувань). Учасники завжди можуть повернутися до пройдених матеріалів та, за потреби, переглянути їх повторно.

Загалом курс складається з 25 обовʼязкових уроків, 11 уроків про освітні галузі на вибір учителя та 10 розʼяснювальних вебінарів.

Після успішного завершення навчання учасники курсу отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

З нетерпінням чекаємо на зміни. Совкова спадщина як якір.

0 0

Додати коментар