Історія школи, яка впоралася з оцінюванням за групами результатів

Історія школи, яка впоралася з оцінюванням за групами результатів
Дата: 10.04.2025

«Ні в учнів, ні в батьків, ні у вчителів не виникає запитань про групи результатів», — каже Людмила Герасименко, директорка Дніпрорудненської школи «Талант».

Цей заклад, який пілотує реформу НУШ, з лютого 2022 року опинився в окупації, а з кінця 2024-го — переїхав до Запоріжжя й працює в змішаному форматі. 

Школа почала знайомство з оцінюванням за групами результатів три роки тому, коли учнівство початкової школи перейшло в базову. Тоді потрібно було виставити семестрові оцінки за групами результатів. 

👏Щоб розібратися з новим оцінюванням, у школі вивчали нормативну базу. Створили для цього робочу групу з адміністрації та вчителів-пілотників і, зрештою, напрацювали свої підходи до оцінювання. Тепер по обмін досвідом до «Таланту» звертаються інші школи.

«Вчися.Медіа» поспілкувалося з Людмилою Герасименко та її заступницею Жанною Разієвською про те, завдяки чому в них прижилася нова система оцінювання та як із цим розбиралися вчителі.

Читайте про їхній досвід на картках ⏬

Вподобайки:

0
1
1
0
1
2

Коментарі

Колумб

Гарно підмахнули Моні. Головне - випендритися. Вся Україна проти ГР (навіть вчителі і батьки в школах, які знаходяться в більш-менш безпечних місцях), а ці в окупації оцінювали дітей за ГР. МОНя і всілякі Інноваційні центри не спромоглися скласти роботи, щоб вчитель мав можливість із чогось вибрати, а не виконувати роботу методистів районних та обласних Управлінь освіти.

Вчителька

Шановні колеги школи "Талант", раз ваші вчителі вже склали діагностичні роботи для оцінювання учнів за ГР, то поділіться, будь ласка, з учителями нашої школи. У нас часто тривоги, бувають перебої з електрикою, вчителі перевантажені, не вистачає часу для складання робіт. Наперед дякуємо.

Додати коментар

Новини:

Поділитися: