Кількість учасників НМТ цього року збільшилася на третину

Кількість учасників НМТ цього року збільшилася на третину
ЗНО/ДПА/НМТ Дата: 03.05.2023

Очікувана кількість учасників основної сесії національного мультипредметного тесту цього року відносно до попереднього буде більшою орієнтовно на третину.

Про це свідчать попередні дані реєстрації учасників тестування, що оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти.

За даними УЦОЯО, наразі бажання взяти участь у НМТ виявили 276 тисяч вступників, 268 тисяч з яких вже отримали повідомлення про успішну реєстрацію на тестування.

Минулого року для участі в основній сесії мультипредметного тесту було  зареєстровано 206 тисяч вступників.

Водночас кількість вступників, які мають намір складати НМТ за кордоном, цього року дещо зменшилася з 26 до 25 тисяч осіб. Цьогоріч тестування відбудеться в 32 країнах.

Наразі документи вступників ще опрацьовуються регіональними центрами оцінювання якості освіти, тож остаточні дані реєстрації на НМТ будуть оприлюднені після завершення обробки.

Відповідно до графіку проведення НМТ, основна сесія тестування розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. Додаткова сесія буде проведена 11 липня – 24 липня.

Дату, час і місце проведення тестування кожного учасника буде повідомлено в запрошенні, що надсилатиметься вступникам через персональні кабінети не пізніше ніж за 10 днів до проведення іспиту.

 

osvita.ua Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар