Кухарі дитсадків та молоді вчителі Чернівецької громади отримуватимуть надбавки до зарплати: скільки та звідки гроші

Кухарі дитсадків та молоді вчителі Чернівецької громади отримуватимуть надбавки до зарплати: скільки та звідки гроші
Дата: 19.09.2023

Кухарі дитсадків та молоді вчителі ліцеїв і гімназій Чернівецької громади будуть отримувати надбавки до зарплатні. В управлінні освіти повідомили, що надбавки кухарям надаватимуть через низьку зарплатню — через це важко знаходити працівників. Молодим педагогам виплачуватимуть премії для підвищення мотивації працювати в школах. Суспільне Чернівці дізналося, скільки доплачуватимуть та звідки на це фінансування.

Надбавки для кухарів

Кухарі дитсадків будуть отримувати надбавки 50% до окладу та щомісячні премії у розмірі 70% до окладу. У дошкільних закладах громади працює орієнтовно 150 кухарів.

У відповіді на запит Суспільного в управлінні освіти повідомили, що премії працівники отримуватимуть щомісяця з вересня по грудень 2023 року, відповідно до наказу. До кінця року на ці потреби передбачено 3,5 мільйона гривень. Джерелом фінансування є гроші з бюджету Чернівецької громади.

Премії для молодих вчителів

З 1 вересня молоді вчителі отримуватимуть премії. Якщо в працівника до 3 років стажу з 10-ти тарифним розрядом — це 50% посадового окладу, з 11-ти тарифним — 40%.

Вчителям з досвідом від 3 до 5 років з 12-ти тарифним розрядом платитимуть 20% посадового окладу. Працівникам від 5 до 10 років стажу з 13 тарифним розрядом — 10%.

У відповіді на запит Суспільного в управлінні освіти повідомили, що преміюванню підлягають всі педагогічні працівники, які працюють у закладах загальної середньої освіти громади.

Премії виплачуватимуть з вересня по грудень 2023 року. Вік педагогів не впливає на розмір премії, під поняттям "молоді вчителі" мають на увазі стаж педагога — від 0 до 10 років.

За даними управління освіти, в закладах працює понад 650 таких вчителів. За розрахунками, щомісяця на виплати премій потрібно 1,3 мільйона гривень, до кінця бюджетного року є фінансування у 5,3 мільйона. Джерелом фінансування є гроші бюджету Чернівецької громади та освітня субвенція з державного бюджету.

Суспільне Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар