Нейромережа Emojiton: переклад тексту на мову емодзі

Нейромережа Emojiton: переклад тексту на мову емодзі
Дата: 10.07.2024

Що таке Emojiton?

Emojiton — це інноваційна нейромережа, яка дозволяє перекладати будь-який текст на мову емодзі. Незалежно від того, чи це настрій, назва книги або фільму, тема уроку з будь-якого предмету, теоретичне поняття або навіть свято, Emojiton допоможе передати основну ідею вашого повідомлення через яскраві та зрозумілі піктограми. Головна перевага цього сервісу — його безкоштовність, відсутність необхідності реєстрації і підтримка української мови.

Ресурс: https://emojiton.com

Практичні варіанти використання Emojiton на уроках

1. Вивчення Літератури

Переклад назв книг або літературних творів на емодзі може стати захоплюючим завданням для учнів. Наприклад, завдання перекласти назву «Лісова пісня» Лесі Українки на емодзі. 

"Садок вишневий коло хати"

2. Вивчення Іноземних Мов

Emojiton може бути корисним для вивчення іноземних мов. Учні можуть перекладати прості речення або вирази на емодзі, що сприяє кращому розумінню контексту та лексики. Наприклад, фраза «I love learning English» 

3. Креативні Завдання

Emojiton можна використовувати для креативних завдань, таких як написання невеликих оповідань чи віршів з використанням емодзі. Це розвиває творчі навички учнів та стимулює їхню уяву.

Прийом “Емодзі”

Піктограми – маленькі прості малюночки чи значки, у яких виділяються суттєві ознаки предмета або поняття. Цей прийом можна використовувати не лише для розвитку мовної активності. “Намалювати” вірш – це весело й незвично, а отже – ефективно!

Правила:

зображуємо схематично кожне слово окремо або кожний рядок.

Нейромережа Emojiton — це чудовий інструмент для вчителів та учнів, який робить навчання більш інтерактивним, цікавим та ефективним. Використовуючи емодзі для перекладу текстів, можна значно полегшити процес засвоєння інформації, а також зробити уроки більш веселими та захоплюючими. Спробуйте Emojiton на ваших уроках і побачите, як учні з радістю вивчають нові теми!

Приклади:

Емодзі - особлива мова ідеограм і смайлів. Практичне використання на уроці зарубіжної літератури в 5 класі НУШ.

Вивчення віршів за допомогою мнемотехніки (М.Сингаївського та А. Камінчик)

Як створити історію мовою емодзі. Знайомимося з генератором текстів iemoji.com

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: