Одеса і Херсон переводять учнів усіх класів на онлайн-навчання

В Україні школи масово переходять на дистанційку. В багатьох регіонах учні з 24 січня навчаються вдома. Таке ж рішення ухвалили в Одесі та Херсоні.

Ситуація з коронавірус погіршується ледь не щодня. Тож, задля безпеки дітей та вчителів, школи відправляють учнів на дистанційку.

Одеса

Департамент освіти та науки Одеси ініціював розгляд питання про перехід на дистанційне учнів 1 – 11 класів. Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС підтримала це рішення. Про це повідомив заступник міського голови Павло Вугельман.

Тож, з 27 січня всі школи міста переводять на дистанційне навчання через високий рівень захворюваності на ГРВІ та COVID-19.

Довідка! Минулої доби, 25 січня, в Одеській області зареєстрували понад 1,3 тисячі нових випадків COVID-19. За весь час пандемії в області зафіксовано 252 тисячі випадків коронавірусу, 5696 осіб померли, 10 тисяч – досі хворіють.

Херсон

Херсонська ОДА повідомила, що школярі всієї області навчатимуться дистанційно з 27 січня. Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань ТЕБ та НС.

Згідно з документом, учні 1 – 11 класів шкіл області навчатимуться дистанційно впродовж 10 днів. Таке рішення прийняли у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в області.

Також заборонено відвідувати заклади позашкільної освіти та проводити в закладах освіти батьківські збори, гуртки, факультативи, спецкурси, а також групові екскурсії і поїздки.

Довідка! За останню добу, 25 січня, в області зафіксовано 508 нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом на Херсонщині 82 тисячі хворих на коронавірус.

Де ще учні навчаються дистанційно

Львів – з 26 січня учні 1 – 11 класів перейшли на онлайн-навчання на тижні – до 7 лютого. Позашкільна школа теж пішла на карантин.

Івано-Франківськ – з 24 січня там почала діяти червона зона карантину, тому учні 5 – 11 класів навчатимуться дистанційно до 7 лютого. Дитячі садки та 1 – 4 класи шкіл працюють у звичайному режимі.

Чернівці – з 24 січня до 7 лютого всі школи на Буковині переходять на дистанційне навчання. Онлайн-заняття триватимуть до 7 лютого.

Суми – учні 5 – 11 класів та вихованці закладів позашкільної освіти міста переходять на дистанційне навчання до 7 лютого. Працювати очно можуть садочки, спеціальні заклади освіти та початкові школи.

Тернопіль – учні 5 – 11 класів переходять на дистанційну форму навчання. Початкові школи та садочки працюватимуть у звичному режимі.

Чернігів – з 26 січня школи, окрім учнів 1 – 4 класів, перейшли на дистанційне навчання.

Рівне – школи від 25 січня перейшли на дистанційне навчання. В області станом на 25 січня близько 7 тисяч хворих дітей та 260 вчителів на коронавірус, грип та ГРВІ.

Волинь – з 26 січня школи Луцька переходять на дистанційне навчання. Йдеться про школи та заклади позашкільної освіти громади. Онлайн-заняття триватимуть з 26 січня по 6 лютого для учнів 5 – 11 класів.

Закарпаття – комісія ТЕБ та НС рекомендувати перевести навчання в школах на дистанційку. Додамо, що на онлайн-навчання вже перейшли всі школи Ужгорода, а також Виноградівської та Великолучківської ОТГ.

 

education.24tv.ua Джерело:
Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар