"Потребуватиме додаткових видатків": Шмигаль відповів на петицію про підвищення зарплати вчителям

"Потребуватиме додаткових видатків": Шмигаль відповів на петицію про підвищення зарплати вчителям
Дата: 29.04.2025

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль відповів на петицію про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам.

Він заявив, що під час воєнного стану це є проблематичним.

Відповідь розміщена на сайті Кабінету Міністрів України.

Петицію опублікували 15 січня. У ньому авторка Надія Коток просила ухвалити рішення про підвищення зарплати вчителям "до рівня європейських держав" – 1000-1500 доларів.

Вона, зокрема, обґрунтувала це перевантаженістю вчителів, високою відповідальністю професії, плинністю кадрів, інфляцією та низьким рівнем окладу у порівнянні із середнім по країні.

Відповідь на петицію опублікували 29 квітня.

"Зазначене підвищення потребуватиме значних додаткових видатків з бюджетів усіх рівнів, що під час воєнного стану проблематично, оскільки всі власні надходження бюджету спрямовуються на потреби Сил безпеки та оборони", – зазначив Денис Шмигаль.

Також він запевнив, що уряд робить кроки для поступового підвищення оплати праці вчителів.

Зокрема, з 1 січня 2025 року педагогічні працівники отримують щомісячну доплату у розмірі 1300 гривень. З 1 вересня і до кінця календарного року, в якому скасують воєнний стан, вона складатиме 2600 гривень.

Вподобайки:

0
0
0
2
2

Коментарі

Алла

Сили безпеки та оборони! Це є депутати, судді, прокурори та ін... Для себе коханих все є, а для вчителів 1300! Гидко вас слухати!

Наталя

Та хоча б платили те, що потрібно. А тож не платять навіть 20 % за стаж.

Додати коментар

Новини:

Поділитися: