17 листопада у Львові відбувся перший урок у новому корпусі школи №23, який збудували за допомогою технології 3D-друку. Приміщення звели за гроші інвесторів.
Більше про 3D-школу дізнавалося Суспільне.
У грудні в першій в Україні 3D-школі вже повноцінно будуть навчатись учні. Приміщення, площею 500 квадратних метрів, вмістить чотири перших класи. Це приблизно 100 школярів.
"Харчування буде здійснюватись в основному корпусі і це добре, бо діти будуть мати можливість виходити на прогулянки. Стосовно безпеки, то в цьому корпусі немає укриття, діти будуть ходити в садочок, який розташований за 30 метрів", — каже директор департаменту освіти та культури Львівської міської ради Андрій Закалюк.
Фундамент школи заклали ще у 2022 році. У 2023 почали зводити стіни. Тоді говорили, що завершать будівництво за рік, але через те, що закінчились грантові гроші, будівництво зупинилось. Завершити його допоміг місцевий забудовник. Грошей з міського бюджету не використовували.
"У місті Львові зараз реалізовується доволі багато освітніх проєктів. Ще раз відзначу співпрацю з місцевими підприємцями: в нас будується корпус школи на Новому Львові, який буде зведений за кошти підприємців на Левандівці, теж підприємець зголосився збудувати і передати у власність громади", — зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.
За місяць планують завершити облаштовувати простір навколо школи №23: дитячий, спортивний майданчик та інші деталі благоустрою.
Коментарі
Додати коментар