Освітній омбудсмен отримала звернення від педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти однієї із громад про порушення трудових прав, а саме невиплату щомісячної доплати за роботу в несприятливих умовах праці.
Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Деякі питання розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою у 2025 році».
Реформа школи, яка запроваджується зараз в Україні, має зробити українську освіту сучасною, гнучкою, безпечною та конкурентоспроможною у світі. Проте поки що вдається не все. У чому полягає проблема, і що треба змінити, для того щоб покращити якість освіти і забезпечити рівний доступ до неї українських дітей? Ось кілька думок вчительки інформатики Людмили Булигіної - української освітянки, інженера Фізико-технічного інституту КПІ ім. Сікорського, лауреатки премії Global Teacher Prize Ukraine на тему реформи української школи, точніше, трьох шкіл: початкової, базової, старшої.