З 2022 року Goethe-Institut в Україні розробляє для державної освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн» матеріали з предмета «німецька мова як друга іноземна» для 5–9 класів: відеоуроки, тести, супровідні та методичні матеріали для вчителів.
Кількість навчальних матеріалів на вебплатформі «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО) протягом 2024 року збільшено у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, створеної за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
Функціонал вебплатформи «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО) на початку 2024 року оновлено! Ці зміни спрямовано на поліпшення якості дистанційного навчання та розширення можливостей платформи — у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, створеної за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
Вебплатформа дистанційного навчання Всеукраїнська школа онлайн поповнилася новими навчальними відео до курсів «Математика НУШ 5, 6 клас», «Природнича галузь НУШ 5, 6 клас», «Українська мова НУШ 5, 6 клас», «Алгебра 7 клас».
На освітній вебплатформі «Всеукраїнська школа онлайн» оприлюднили курс з німецької мови як другої іноземної для 5 класу НУШ. Переглянути його можна за покликанням. Курс розробив Goethe-Institut Ukraine, інформаційно-методичну підтримку надав Український інститут розвитку освіти.
З метою вивчення думки учасників освітнього процесу щодо використання платформи для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» Державна служба якості освіти спільно з Українським інститутом розвитку освіти проводить з 25 по 31 травня 2023 року онлайн опитування.
Ваші уроки української мови в дистанційному та змішаному форматі стануть ще цікавішими з ВШО. Експертка Анастасія Онатій пропонує креативні види й форми організації уроків: перевернуті і псевдоперевернуті, змішані з різними навчальними станціями, а ще — діяльнісні й проєктні. Ви пограєте з учнями в «Мафію», вивчите частини мови завдяки сучасним пісням, створите комп’ютерного персонажа. Ці кейси чудово підійдуть і для українських дітей за кордоном та на тимчасово окупованих територіях, щоб з інтересом продовжити вивчення української мови.