Черговий шедевр від МОН "Ви зазирнули до Антибулінгового розділу АІКОМ - державної електронної системи управління освітою"

Черговий шедевр від МОН "Ви зазирнули до Антибулінгового розділу АІКОМ - державної електронної системи управління освітою"
Дата: 15.10.2024

Автор: Sergiy Terentyev

Черговий шедевр від МОН "Ви зазирнули до Антибулінгового розділу АІКОМ - державної електронної системи управління освітою."

або

МОНстр остаточно втрачає адекватність... давно втратив.

і тут черговий показник відриву від реальності і рішення аби було, яке ніц не дасть і зробить гірше.

https://life.pravda.com.ua/.../mon-stvorilo-shvidkiy.../...

анонімна заява про булінг...

ну анекдот починається із слів зайти в АІКОМ... (хто знає як він "якісно" парцює, той зрозуміє абсурд цього кроку)

але далі я вимагаю бригаду роз`яснення...

дитина повідомила про булінг анонімно. і вони пишуть: однокласники не дізнаються.

то як має зреагувати директору кого зобовʼязали створити комісію в закладі? 

і як про булінг можна повідомити анонімно? хіба ти спостергіач... і тоді тебе і справді не знайдуть, але неможливо вирішувати питанн булінгу - АНОНІМНО

це дурня.

"діяти в інтересах дитини", - це зробити булінг публічним і залучити усіх (вчителів, батьків, дітей) і лише взаємодіючи на рівні усіх учасників освтінього процесу можна здолати це явище. нагадлаю, що воно має соціальне коріння. як це працювати з соціумом анонімно?..

прийшла заява. я маю взяти психолога, класного керівника, ключових вчителів і розпитати. далі прийти до дітей і розпитати. і далі балакати, вийти, діяти. яка анонімність? нащо про це писати? це ж явне введення в оману.

і так, чому ж тут не йдеться про булінг шодо вчителів і батьків? чому лише виділений лише один учасник навчального процесу...

друзі, булінг існує. це пробелма. її треба вирішувати, але це рішення шкідлива профанація...

і останнє: скільки шкліьних психологів, класних керівників, заступників і соц.педагогів вміють працювати з групою аби вирішувати такі питання? скільки МОНстр планує залучити консультантів які б допомагали з цим розбиратись? не онлайн курс без жодної практичної вправи і супервізії, а реальне навчання.

про це треба говорити. не шеймити, не хейтити, але пояснювати, бо в підлітковому віці дуже легко стати частиною тих, хто булить чи спостерігає, бо вік такий і про це треба говорити! пояснювати, допомагати і навчати.

 

Вподобайкі:

0
5
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: