Автор: Олександр Сорокін
#ВЧИТЕЛІ_ЖАХЛИВІ (ой, ВАЖЛИВІ)
Вирішив я, значить, попідвищувати собі кваліфікацію. Не сплутайте: не зайнятися самоосвітою, а саме попідвищувати кваліфікацію. Бо ж самоосвітою займаюся постійно, але за це ніяких кредитів ЄКТС не дають — просто розумнішим стаю. А для справжнього вчителя важливо бути не розумним, а компетентним, підтвердженням чого є 150 годин курсів, пройдених у міжатестаційний період! Ага!
Знайшов на EdEra курс із ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ і наставництва. І почав розвиватися! Вився-вився, швиденько вивівся, потрібні 30 годин отримав, тому я відтепер професійно розвинений та ще й наставник!
Є тільки пару питань.
Перше. Що таке тести і як їх правильно складати? Відповідати не потрібно, бо я без всяких курсів багато років розробляю тести для своїх учнів. І якби мої учні складали тестування за тестами, аналогічними до тих, за якими складають тестування вчителі, то всі б отримали 17 балів із 12 можливих.
Друге. Я розумію, чому вчитель — це щось середнє між прибиральником сміття і безхатьком, який просить на пляшку біля виходу з метро. На думку укладачів тестів рівень інтелектуального розвитку усіх цих категорій громадян приблизно однаковий?
P.S. На волонтерських засадах вдамся до наставництва і поясню на прикладі двох тестових запитань:
Оберіть із переліку 4 правильні відповіді. Варіанти відповідей: 1, 2, 3, 4.
Дайте відповідь на питання (у Вас є 2 спроби). Варіанти відповідей: так, ні.
P.P.S. Може, я інклюзивний? Чи це все ж таки НУШ?
Коментарі
Додати коментар