Наближається кінець семестру, а отже, настає час семестрового оцінювання. Як зафіксувати результати навчання за новою моделлю оцінювання?
🔹Як і торік, семестрове оцінювання здійснюють за групами результатів із кожного навчального предмета / інтегрованого курсу.
🔹 Має бути виставлено загальну оцінку за предмет / інтегрований курс.
🔹 Оцінки за семестр виставляють у відповідні стовпці за групами результатів, а вже потім — загальну оцінку.
Наприклад, під час оцінювання з історії України вчитель / вчителька орієнтується на три групи результатів і наприкінці семестру виставляє чотири оцінки: три за кожну групу результатів і загальну на основі оцінювання груп результатів.
Оцінку за семестр можна скоригувати як за всіма групами результатів, так і за окремими. Наприклад, навіть у разі проведення комплексної роботи можна запропонувати учню / учениці скоригувати оцінку, виконавши завдання, які охоплюють оцінювання лише певної групи результатів.
Приклад фіксації семестрового оцінювання в журналі дивіться на зображенні знизу, а орієнтовні моделі формування семестрової оцінки й фіксування результатів оцінювання в журналі знайдете на сайті ➡️ https://mon.gov.ua/.../otsiniuvannia-v-59-klasakh-nush...
Коментарі
Розглянули де все і так зрозуміло, чому немає пояснення з математики, як можна оцінити одну ГР3 мені не зрозуміло. Легко сказати написати підсумкову роботу до кожної ГР, наведіть приклади завдань для ГР3. А то хтось " розумний" придумав, а вчителі зробіть. Як казала моя бабуся: " Не знаю як, але не так".
Залишайте вчителів працювати, ви...реформатори
Там, у міністерстві працюють недолугі , які не мають поняття, що таке праця в школі.Хтось там є хоч один розумний, щоб цю маячню із записами в журналі відмінили.І то негайно!!!!!!!!
Коли закінчилися нормальні слова, залишаються лиш нецензурні. Ці ідіоти знову якусь хрінь придумали. По закінченню війни я звільняюсь. Почніть з зарплати, а не з цієї ахінеї. Групи вони придумали, індекси. А вчити дітей коли? Освіта не вмирає, вона вже мертва.
Додати коментар