Як впізнати текст, згенерований нейромережею ChatGPT: поради та онлайн-інструменти

Як впізнати текст, згенерований нейромережею ChatGPT: поради та онлайн-інструменти
Дата: 25.06.2023

Аналіз контексту: Зверніть увагу на контекст, у якому знаходиться текст. Якщо відповідь здається дивною або нестосовною до попереднього діалогу, це може бути ознакою того, що ви маєте справу з нейросетевою генерацією.

Розпізнавання повторень: Зверніть увагу на повторювані фрази або відповіді, які здаються механічними або натякують на використання шаблонів. Нейромережі можуть мати тенденцію повторювати раніше використані висловлювання.

Наприкінці 2022 року популярністю ChatGPT особливо стурбувалися американські вчителі: учні почали здавати їм згенеровані роботи. У деяких школах навіть почали блокувати доступ до чат-боту.

Які ресурси можуть впізнати текст згенерований нейромережею

ChatGPT 

це варіант перемогти ворога його ж зброєю. Скиньте самій просунутій нейромережі шматок тексту і запитайте, чи написав його ШІ. Враховуючи, що ChatGPT запам'ятовує попередні повідомлення та залишається в контексті діалогу, поставте додаткові питання, як чат-бот дійшов свого висновку.

https://openai.com/

GPTZero Classic 

сервіс 22-річного американського студента Едварда Тіана. Він зробив його в січні 2023 року, і інструмент відразу ж набув популярності.

https://gptzero.me/

GPT-2 Output Detector 

це інструмент, який у 2019 році зробила компанія OpenAI, розробник ChatGPT. Він має просту безкоштовну демоверсію. Достатньо завантажити текст на сайт і алгоритм відповість, яка ймовірність, що його згенерувала нейромережа.

https://openai-openai-detector--8j7k8.hf.space/

Writer

Зручний тим, що можна не лише додати текст, а й зазначити посилання на нього. Інструмент зчитує контент зі сторінки сайту та видає результат ймовірності написання тексту людиною або нейронною мережею. Безкоштовно можна перевірити до 1500 символів.

https://writer.com/ai-content-detector/

CrossPlag

Для перевірки тексту на штучний інтелект використовується комбінація алгоритмів машинного навчання та методів обробки природної мови. Інструмент навчений вивчати шаблони та характеристики різних форм письма та може легко їх виявити. У відсотковому співвідношенні показує можливість того, що текст згенерований нейромережею.

https://crossplag.com/ai-content-detector/

GLTR 

це сервіс дослідників з Гарварду та компанії IBM. Він також створений для роботи з моделлю GPT-2, але вже в 2019 році нерідко їй програвав - вгадував нейромережу в 66% випадків.

http://gltr.io/

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: