У оновленому документі враховано інформацію за результатами проведення інституційних аудитів та самооцінювання освітнього і управлінського процесів закладів загальної середньої освіти, а також норми нових нормативно-правових актів, зокрема Закону України «Про академічну доброчесність».
1 травня 2026 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулася презентація аналітичного звіту «Якість освітньої діяльності в Україні. Результати інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти 2025 року».
Коментарі
У підручнику Математика ч. 1 4 клас автор Листопад, після с. 35 ( з №185 і ....) все зображення зникає і з'являэться напис "У этого файла есть ограниченные разрешения. Возможно, у вас не будет доступа к некоторым функциям."
Додати коментар